20 лист. 2014

Загальношкільна лінійка «Вогонь скорботи в серці на віки» .

В ці дні по всій Україні люди запалять свічки, щоб пом'янути тих, хто загинув від голодної смерті. Хай пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Вічна пам'ять замореним голодом!
14 лист. 2014

Тиждень протипожежної безпеки

ДІТИ
14 лист. 2014

16 листопада - День толерантності

Учні 5-7 класів взяли участь у годині спілкування "Толерантність"
30 жовт. 2014

Патріотичний флешмоб "Ми за мир!" присвячений 70-річчю визволення України від фашистських загарбників.

Учні створили із кольорових листочків уявні жовто-блакитний прапор та серце.
28 жовт. 2014

28 жовтня 2014 року, по всій Україні відзначають річницю звільнення України від фашистських загарбників

Учні Гаївської загальноосвітньої щколи І-ІІ ступенів на лінійці Слави «Дякуємо за життя», біля обеліска Слави, вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів за звільнення нашої Батьківщини.
17 жовт. 2014

Районний чемпіонат з інтелектуальних ігор

Гра "ЩО? ДЕ? КОЛИ?"
10 жовт. 2014

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ШКІЛЬНОГО УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

ПЕРЕМОГУ ЗДОБУЛА УЧЕНИЦЯ 7 КЛАСУ - ДЕЙНЕКА МАРИНА
5 жовт. 2014

Участь у Акції на підтримку наших воїнів.

Вителі та учні Гаївської ЗШ І-ІІ ступенів долучилися до Всеукраїнської акції «Україна єдина» на підтримку українських солдатів, які знаходяться в зоні АТО. Учні школи намалювали малюнки для солдат, виготовили оберіги. Кожна дитина розуміла, що її робота подарує солдату хвилинку щастя.
5 жовт. 2014

Відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівника освіти.

з привітаннями та словами вдячності до вчителів звернулися учні Гаїввської школи Діти підготували пісні, сценки, а також невеличкі букетики.
4 жовт. 2014

Виставка квітів і поробок з природнього матеріалу.

З давніх-давен у народі відзначався прихід золотої осені.